Menu Zamknij

Ekrany spawalnicze Łódź

Ekrany spawalnicze Łódź

Ekrany spawalnicze Łódź, Kutno, Pabianice i województwo łódzkie. Mieszkasz w Łódzkiem i zastanawiasz się nad wyborem lokalnego producenta ekranów spawalniczych? Zależy Tobie na tym abyś miał stały dostęp do lameli, pasów i arkuszy a także zasłon wypełniających, gdy stare ulegną zniszczeniu? Wiedz, że producent ekranów spawalniczych nie musi wcale mieć siedziby we Wrocławiu lub woj. dolnośląskim. Jeżeli będziesz potrzebował nowego ekranu lub części do niego u nas zamówisz je bezproblemowo i w ciągu 24h dotrze do ciebie kurier z przesyłką.

Ekrany spawalnicze Łódź na zamówienie

Jako krajowy producent osłon spawalniczych oferujemy możliwość dostosowania produktu do Twoich wymagań. Potrzebujesz nietypowego wypełnienia, dedykowanego sposobu mocowania?

Zadzwoń lub napisz stworzymy produkt na miarę Twoich potrzeb!

Niezawodne ekrany spawalnicze Kiner EN ISO 25980 w Łodzi

Jesteśmy sprawdzonym i godnym zaufania  Polskim producentem a także dostawcą osłon spawalniczych. Działamy zarówno w systemie B2B jak i B2C. W ofercie posiadamy produkty najwyższej jakości, spełniające wymogi normy spawalniczej EN ISO 25980.  Wypełnienia do kurtyn i ekranów spawalniczych wykonujemy z certyfikowanej folii ScreenFlex gwarantującej osłonę przed promieniowaniem podczerwonym IR, ultrafioletowym UV a także przed rozbłyskami światła niebieskiego (jaskrawe rozbłyski emitowane przez łuk spawalniczy). Folia spawalnicza o grubości 2 mm chroni dodatkowo przed odpryskami roztopionego metalu a także iskrami generowanymi podczas obróbki metalu.

Oznaczenia na ekranach spawalniczych EN ISO 25980 - prawidłowo oznakowane wypełnienia spawalnicze

Stacjonarne a także mobilne ekrany spawalnicze Łódź:

Osłony spawalnicze Łódź - odstawowe funkcje?

Osłony spawalnicze takie jak ekrany, kurtyny, parawany a także zasłony spawalnicze przede wszystkim chronią osoby niezaangażowane bezpośrednio w proces spawania i niewyposażone w odzież ochronną a przebywające w obszarze, w którym występuje promieniowanie i rozpryski z łuków spawalniczych, przed:

  • promieniowaniem podczerwonym IR
  • promieniowaniem ultrafioletowym UV
  • jaskrawymi rozbłyskami świetlnymi
  • poparzeniami powodowanymi przez odpryski spawalnicze i szlifierskie
  • gwałtownym rozprzestrzenianiem się ognia
Kiner kurtyny spawalnicze

Kurtyny spawalnicze łódzkie - folia ScreenFlex 2mm:

Plandeki i zasłony spawalnicze Kutno, Radomsko, Sieradz, Łódź:

Jakie folie spawalnicze dostępne są dla firm z Łodzi?

Ekrany spawalnicze Łódź – wypełnienia parawanów to najważniejszy element każdej osłony przeciwpromiennej. Do dyspozycji klientów oddajemy zasadniczo folię w czterech kolorach, każdy oznacza inny stopień przezroczystości:

  • czerwony – przezroczystość Wysoka
  • brązowy – przezroczystość Średnia
  • zielony- przezroczystość Mała
  • ciemnozielony, mat – przezroczystość Niska

Dodatkowo folie spawalnicze możemy podzielić na lamele spawalnicze o grubości 2 mm, pasy spawalnicze o grubości 1 mm a także arkusze spawalnicze o grubości zaledwie 0,4 mm.

Pasy spawalnicze brazowe spełniające wymogi normy ISO 25980, chroniace przed promieniowaniem podczerwonym, niebieskim i ultrafioletowym

Lamele spawalnicze Łódź, Zgierz, Skierniewice:

Ekrany spawalnicze Łódź wypełniamy lamelami, pasami i arkuszami folii spawalniczych, które spełniają wymagania nory ISO 25980.

Arkusze spawalnicze Łódź, Wieluń, Zduńska Wola, Bełchatów:

Pasy spawalnicze Łódź, Łęczyca: