Menu Zamknij

Okucia do plandek

Okucia do plandek

Okucia do plandek, Uchwyty plandekowe

Akcesoria i okucia do plandek PCV

Okucia do plandek, dzięki którym mocowanie każdej plandeki staje się sprawniejsze. W ofercie oprócz wieszaków, chwytek czy linek posiadamy elementy szynowego, podwieszanego systemu przesuwnego do plandek PCV. Wszystkie produkty w sklepie Kiner są oryginalne i solidne. Za cel stawiamy sobie wysoką jakość produktów i sprawną obsługę zamówień. Nasze akcesoria i okucia do plandek sprawdzą się nie tylko w zastosowaniu profesjonalnym ale także w amatorskim. Każdy w prosty sposób z wykorzystaniem profesjonalnych okuć może wykonać przegrodę z plandeki.

Akcesoria plandekowe do systemu podwieszanego przesuwnego

Mocowanie plandek na systemach przesuwnych zyskują coraz większą popularność. Przytwierdzone do sufitu czy dedykowanego stelaża szyny przesuwne wyposażone są w wózki na łożyskach. Przynitowane do wózka plandeki bez trudu można przesuwać, zsuwać i rozsuwać. Szybki montaż, wysoka jakość i duża wytrzymałość elementów zestawu to gwarancja długiej i bezawaryjnej pracy.

Okucia do plandek i uchwyty plandekowe

Wieszaki do plandek PCV

Okucia do plandek w postaci wieszaków z kółkiem pozwalają na montaż zasłony plandekowej na stelażach rurowych lub rozpiętych linkach stalowych. Zsuwanie i rozsuwanie kotary z plandeki jest bezproblemowe. Jednak do wysokich i ciężkich przegród plandekowych polecamy system przesuwny, szynowy, który ma znacznie większy nośność.

Uchwyty do plandek

Chwytki naburtowe to okucia do plandek, które można wykorzystać zarówno do mocowania plandek samochodowych jak i przegród z plandek. Uniwersalność zastosowania jest bardzo szeroka a rozmiar oczka pozawala na dodatkowe zabezpieczenie plandeki poprzez przełożenie linki PCV a także linki celnej.

Okucia do plandek samochodowych, bannerów i kurtyn plandekowych

W ciągłej sprzedaży posiadamy okucia plandekowe, do mocowania plandek samochodowych, bannerów reklamowych na plandekach a także magazynowych ścian i kurtyn plandekowych. Linki gumowe, karabińczyki, wieszaki, chwytki, oczka, haki, prowadnice – jeżeli na stronie nie znalazłeś okucia, którego szukasz to zadzwoń. Skompletujemy Twoje zamówienie i przygotujemy dedykowaną ofertę cenową.

wieszak plandekowy zanitowany na arkuszu