Menu Zamknij

Stelaże spawalnicze

Ramy ekranów czyli stelaże spawalnicze

Stelaże spawalnicze  do ekranów mobilnych i stacjonarnych to gotowe do montażu wypełnień stalowe ramy.  W zależności od modelu stelaże spawalnicze można wypełniać pasami spawalniczymi, lamelami, zasłonami lub arkuszami PCV. Zamówienie samej ramy jest dobrym rozwiązaniem jeżeli posiadamy już przegrody spawalnicze. Zakładając, że stelaż spawalniczy będzie nam potrzebny kilka razy w roku po za spawalnią możemy wówczas przepiąć zasłonę ze stałej przegrody na samą ramę. Tym sposobem redukujemy koszty związane z wypełnieniem stelaża spawalniczego i zyskujemy parawan, który można wykorzystać podczas prac w terenie. Oczywiście kupno stelaża spawalniczego po to aby wymienić stary, uszkodzony i przełożyć do niego wypełnienie z folii PCV jest też oczywiście tańszym rozwiązaniem niż kupno kompletnego ekranu spawalniczego.

Stelaże spawalnicze - ramy ekranów mobilnych i stacjonarnych

Jakie rodzaje stelaży spawalniczych i akcesoriów są dostępne w ofercie?

W naszej ofercie mogą Państwo znaleźć stelaże spawalnicze do wszystkich ekranów marki KINER. Począwszy od stacjonarnych, lekkich konstrukcji ES145 czy ES 200, przeznaczonych dla arkuszy spawalniczych skończywszy na ramach spawalniczych do ekranów mobilnych pojedynczych KF200 czy z rozkładanymi ramionami KF410. Oferujemy także łączniki do ekranów, oraz same ramiona do rozbudowy ekranów pojedynczych.

Stelaże spawalnicze dostępne od ręki

Stelaże spawalnicze wraz z wypełnieniem czyli kompletne ekrany

Ekrany spawalnicze to gotowe do użytkowania przegrody chroniące przed promieniowaniem świetlnym. Stelaże spawalnicze w zależności od modelu wypełnia się lamelami, pasami, zasłonami lub arkuszami spawalniczymi.

Zabudowy stanowisk spawalniczych

Zajmujemy się także produkcją stalowych konstrukcji do zabudowy stanowisk spawalniczych. Wyposażamy zarówno duże spawalnie jak i małe warsztaty w ściany spawalnicze produkowane na wymiar i pod konkretne potrzeby klienta. Oczywiście nie ma potrzeby zamawiania kompletnych ścian z wypełnieniami. Jeżeli klient potrzebuje tylko i wyłącznie samego stelaża spawalniczego może go u nas zamówić. Poniżej znajduje się oferta wypełnień ścian spawalniczych i kotary spawalnicze

Potrzebujesz niestandardowych stelaży spawalniczych lub konstrukcji do zabudowy spawalni?

Oferujemy możliwość dostosowania produktu do Twoich potrzeb.
Szukasz systemu przesuwnego, indywidualnego sposobu mocowania lub innych rozwiązań?

Zadzwoń lub napisz stworzymy produkt na miarę Twoich potrzeb!

Stelaże spawalnicze nad bramy wjazdowe i drzwi

Coraz częściej kurtyny spawalnicze lub ochronne montowane są w świetle bram wjazdowych na halę produkcyjną. Mają one chronić nie tylko przed szkodliwym promieniowaniem świetlnym emitowanym przez łuk spawalniczy. Mają także zabezpieczać otwarte światło bramy przed przenikaniem ciepłą czy wnikaniem do wnętrza opadów atmosferycznych, oparów, dymu itp. Kurtyny paskowe PCV ograniczają także możliwość obserwacji wnętrza obiektu – oczywiście jeżeli wykonane są z folii spawalniczej lub kolorowej w wersji Standard.

Dlatego też wychodząc naprzeciw potrzebom klientów wprowadziliśmy do naszej oferty stalowe stelaże, które umożliwiają montaż kurtyn przy bramach segmentowych, wjazdowych, magazynowych itp. W ofercie sklepowej posiadamy stelaże dedykowane dla standardowej bramy o wymiarach 3m x 3m. Jednak projektujemy i wykonujemy stelaże do kurtyn paskowych na dowolny wymiar.

Jakie okucia pozwalają na wieszanie folii PCV na ramy spawalnicze?

W ofercie pozsiadamy okucia do pasów, lameli, zasłon dopasowany do większości stelaży spawalniczych dostępnych na krajowym a nawet europejskim rynku. Mankiety, agrafki, haczyki, obejmy zaciskowe a także dedykowane do stelaży kurtyn spawalniczych wieszaki grzebieniowe i blachy mocujące.

Stabilne i łatwe w montażu stelaże spawalnicze Kiner

Produkujemy stelaże spawalnicze niezwykle łatwe do złożenia a także demontażu w przypadku np. transportu. Każda rama spawalnicza trafia do klienta z czytelną instrukcją montażu a elementy zawsze idealnie do siebie pasują. Każdy stelaż składa się w bardzo krótkim czasie przy użyciu podstawowych narzędzi.  Stelaże spawalnicze KF200 to stabilne konstrukcje odporne na procesy starzenia się materiału a także na uszkodzenia mechaniczne, dzięki wysokiej jakości stali a także powłoce antykorozyjnej.

Schemat skrecania stelaża ekranu spawalniczego 200x200 cm

Jak należy składać stelaże spawalnicze Kiner?

Filmik instruktażowy na którym pokazane zostały poszczególne etapy montażu stalowej konstrukcji stelaży spawalniczych marki Kiner.